Hakkımızda

Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı - Elephant Architecture and Consulting

/Hakkımızda
blog3

Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı

Elephant Architecture and Consulting Hakkında

Elephant Architecture and Consulting şirketi Ukrayna’da yabancıların güvenilir bir ortamda iş kurması, yatırım yapması, yaşaması amacıyla kurulmuş Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı’dır. Türkiye ile ilişkileri gelişen ve 2025 hedefleri arasında Avrupa Birliği’ne girmeyi hedefleyen Ukrayna’ya yapılacak olan yatırım faaliyetlerinin eğitimsiz, vizyonsuz ve dolandırıcı kimselerin elinden kurtarıp yatırım olanaklarını artırmayı hedefleyen Türk ortaklı şirkettir.

Elephant Architecture and Consulting 2017-2018 yılları itibari ile Ukrayna Mimarlık, Ukrayna Gayrimenkul Sektörü, Ukrayna İç Dekorasyon, Ukrayna Danışmanlık, Ukrayna Mütercim Tercümanlık ve Yeminli Tercümanlık, Ukrayna Çiçekçilik, Ukrayna Turizm Gezi ve Rehberlik ile Ukrayna Tasarım ve Reklam sektörlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

UKRAYNA'DA HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı

Biz Kimiz

Ukrayna’da Mimarlık, Avukatlık ve Danışmanlık Ajansıyız

Vizyonumuz

Yabancıların Ukrayna’da güvenilir yaşamasına olanak sağlamak

Misyonumuz

Yabancıların ihtiyacı olduğu her anda yanında olarak desteklemek

Sembolümüz

Elephant Arc&Cons sembolü güç sembolü FİL’dir.

BECERİLERİMİZ

Ukrayna’da yasal bir şekilde danışmanlık faaliyet gösteren danışmanlık bürolarının sayısı maalesef azdır. Ekibimizde bulunan profesyonel ve yabancı yasalarına hakim avukatlar, Ukraynaca – Türkçe Yeminli Rerüman, Muhasebeci, Şehir Plancısı ve Tasarımcılarımız ile sizlerin bütün işlemlerinizi tek elden yürütebililmenin, en hızlı, maaliyeti en düşük şekilde yapabilmenin ve 7 gün 24 saat sizin yanınızda olabilmenin haklı gururu içerisindeyiz.

SORULARINIZA CEVAP BULABİLMENİZ İÇİN BURADAYIZ

Ukrayna ile ilgili yardıma ihtiyacınız var ve arayabileceğiniz kimse yok mu? Bizi Arayın: +38 073 537 4268 , +38 07ELEPHANT, Ukrayna’da emin olamadığınız, bilginin yetersiz geldiği durumlarda bizimle iletişime geçebilir, her zaman doğru bilgiye ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz

Ekibimiz kendi alanında uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Ekibimizde Avukat, Muhasebeci, Şehir Plancısı, Tasarımcı ve Yeminli Tercümanlar bulunmaktadır.

Atakan İLDEMİR
Atakan İLDEMİR

Genel Müdür, Şehir Plancısı

Ukrayna Send&Smile markası CEO su ve Elephant Architecture&Consulting LLC kurucu üyesi. Atakan İLDEMİR, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. Bitirme projesi Şehir ve

Alina HAIVORONSKA
Alina HAIVORONSKA

Muhasebeci

Ukrayna'da profesyonel olarak 10 yıldan fazladır farklı şirketlerde muhasebeci olarak görev yapmış olan Alina Hanım, 2010 yılından beri Ukrayna'da yabancılar ile çalışmaktadır. Ukrayna Yatırım Ajansı bölümünde aktif olarak çalışmakta

Duran UYSAL
Duran UYSAL

Kurucu, Danışman

Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı kurucu ortaklarından Duran Uysal Kiev ve Ankara ofislerinde Ukrayna'ya yatırım yapmak isteyen girişimcilere Danışmanlık yaparak yönlendirmektedir.

Dastan MODUBASHOV
Dastan MODUBASHOV

Şehir Plancısı, Tasarımcı

Ukrayna ve Kırgızistan ofislerinde Tasarım Müdürlüğü yapmakta olan Dastan Bey, tasarım bölümlerinin kontrolünü ve işleyişini sağlayarak istenilen konularda tasarım süreçlerini planlamaktadır.

0

Şirket Kurduk

0

Çalışma İzni Aldık

0

Oturum İzni Aldık

0

Kişiye Danışmanlık Verdik