Ukrayna Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ukrayna Tasarım - Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı

/Ukrayna Kurumsal Kimlik Tasarımı

UKRAYNA KURUMSAL KİMLİK TASARIMI – Yazı Güncellenme Tarihi : 09.07.2018

UKRAYNACA ŞİRKET İSMİ

Ukrayna’da faaliyet gösterecek firmaların isimleri Ukrayna Şirket Tüzüğü‘nde Ukraynaca yazılmalıdır. Türkçe bulacağınız şirket isimlerinin Ukraynacaya direk çevirileri her zaman iyi bir anlam ifade etmeyebilir. Bazı Türkçe kelimelerin Ukraynaca karşılıkları kötü bir şirket imajı yaratabilir. Örneğin: “Bardak” isimli bir bardak şirketi olsun. İsim seçimine ve kurumsal kimlik danışmanlığına para vermek istemeyen birisi “BARDAK” isimli bir şirket açtığında Ukraynaca karşılığı “Karışıklık, Dağınıklık” anlamına gelen bir şirket ismi seçtiğini elbette bilemeyecektir.

Ayrıca almak istediğiniz şirket ismi daha önceden Ukrayna’da kullanılmış ya da isim hakkı alınmış olabilir. Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansımızın diğer bir hizmeti ise sizler için Şirket İsminizin daha önce alınıp alınmadığını kontrol etmektir.

Sizlere güvenilir şirket kurulumunun yanı sıra ücretsiz şirket ismi analizi ve önerileri sunuyoruz. Sadece şirket ismi hizmeti almak değil yukarıda yazılan bazı hizmetlerimizi de almak istiyorsanız Ukrayna Kurumsal Paket ve Ukrayna Bireysel Paket sizler için daha cazip olacaktır. Tel: +38 073 537 42 68, +38 07ELEPHANT(Whatsapp – Viber)

UKRAYNA GRAFİK TASARIM

Ukrayna’da sizler için grafik tasarım hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli tasarımcılarımız ile sizlere raster ve vektörel tasarımlar hazırlıyoruz. Tasarımlarımızı dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ukraynaca şirket isminize bağlı olarak yarattığımız kurumsal senaryonuz üzerine sizler için logo, kartvizit, afiş, poster, antetli kağıt, defter, kitap kapağı vb. tasarımlar hazırlayarak şirketiniz ya da tasarımlarınız için ortak bir dil oluşturuyoruz. Tek bir tasarım formatı sizin yıllar içerisinde insanlar tarafından bilinirliğinizi arttıracaktır. Örneğin: Elma logosunu görünce “Apple” firmasının akla gelmesi gibi.

UKRAYNA ŞİRKET LOGO VE KARTVİZİT TASARIMI

Şirket logosu, şirketinizin çalışma alanları ve iyi seçilmiş Ukraynaca Şirket İsmi‘nize bağlı olarak tasarlanmalı ve o şirket logosu firmanız ile alakalı belirli malzemeler ve evrakların üzerinde kullanılmalıdır. Böylelikle markanız insanların aklında kolay kalacaktır. Logo tasarımının ardından şirketiniz için tüm yazışmalarda ve evraklarda, özellikle kartvizitinizde kullanılacak bir yazı fontu belirleyip kartvizitlerinizi tasarlıyoruz.

UKRAYNA KURUMSAL TASARIM

Ukrayna Kurumsal Tasarım deyince akla en önemli şirket ve kurum elemanları akla gelmektedir. Bunlar şirketinizin sokaklarda ve bilboardlarda reklamlarında kullanılan afiş ve posterler, şirket yazışmalarında karşınızdakine verdiğiniz önemi gösteren ve yer yer Ukrayna’da bazı davet mektuplarında zorunlu olan Antetli Kağıt, önemli her yazışmanızın altında şirketinizin imzası Kaşe/Mühür ve sizin müşterilerinize ve rakiplerinize ne kadar kurumsal olduğunuzu gösteren Şirket İsimli Mail Adresi‘nizdir. Sizlere verebileceğimiz diğer kurumsal araç ve gereç tasarımları için lütfen mail yoluyla fiyat alınız. info@elephantarchitecture.com

UKRAYNACA AFİŞ VE POSTER TASARIMI

Ukrayna Broşür Tasarımlarımız: tek kırımlı, iki kırımlı ve üç kırımlı olmak üzere(kırım-katlama) tasarlanarak ücretlendirilir. Matbaa için ayrıca teklif hazırlamaktayız.

Ukrayna Afiş ve Poster Tasarımlarımız: 50cmX70cm e kadar, 70cmx100cm e kadar ve 100cmX400cm den yukarısı olmak üzere(boyut) tasarlanarak ücretlendirilir. Matbaa için ayrıca teklif hazırlamaktayız.

Ayrıca deneyimli ekibimizle Ukrayna Afiş ve Bildiri Dağıtımlarınızı yapıyoruz.

UKRAYNA ANTETLİ KAĞIT TASARIMI

Ukrayna Matbaa | Ukrayna Tasarım | Ukrayna Reklam| Ukrayna Photoshop | Ukrayna Illustrasyon
Ukrayna Antetli Kağıt Tasarımı Örneği - Ukrayna Matbaa Hazır Antetli Kağıt

Ukrayna’da şirket üzerinden(işçi ya da işveren), Ukrayna D Tipi Çalışma İzni alımında antetli kağıda yazılan davet mektubu D Vizenizin ivedilikle sonuçlanmasını sağlamaktadır. Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı olarak Ukrayna’da Şirket Kurulumunuz sırasında ücretimize dahil olarak sizler için Antetli Kağıt Tasarımınızı yapıyoruz.

Antetli kağıtta bulunması artı olacak bilgiler şirketinizin Ukraynaca adresi, şirketinizin Ukraynaca adı ve olmazsa olmazı logonuz olmalıdır. Ukrayna’da antetli kağıt Türkiye’de kullanıldığı kadar kullanılmaktadır. Müşteriniz ya da yazıştığınız insanlara verdiğiniz değer, kağıdın kalitesi ve tasarımın kalitesi ile doğru orantılıdır. Tasarım ve Basım fiyatları için lütfen arayınız.

Ayrıca Antetli kağıdın kullanılması gereken diğer önemli hususlar ise Ukrayna Oturum İzni alırken ve Ukrayna’da Yurtdışında Çalışan ya da İşveren olarak Dövizli Askerlik Yapmak için belgeler verilirken kullanılmaktadır. Davet mektupları, şirket içi yazışmalar, fiyat listeleri, sözleşmeler antetli kağıda yazılabilir, şirket kaşesi ve yetkili imzası ile tasdik edilebilirler.

UKRAYNA KAŞE TASARIMI

Ukrayna’da şirketinizin kurulumundan sonra yapacağınız diğer bir işlem ise Şirketinizin Kaşesinin alınmasıdır. Şirketlerin kaşelerinde şirket vergi kimlik numarası bulunmakta olup şirketin imzası niteliğindedir. O yüzden şirketin kaşesi akılda kalıcı olmalıdır. Şirket kaşesi tüm önemli evraklarınızda bulunacağı için şirketinizin kurumsal bir tasarım öğesidir.

Şirket kaşesi Ukrayna’da genelde mavi renktedir. Sizler için diğer popüler mürekkep renk seçeneklerimiz: mavi, yeşil, kırmızı, siyah ve mor‘dur. Ayrıca 8 farklı kaşe çeşidiyle Ukrayna’da şirket kurulumu yapanlar için hizmet vermekteyiz. Basit olarak A-B-C-D-E tasarımlarımızdan birisini seçip, hangi renk mürekkep istediğiniz ve kaç numaralı makineyi istediğinizi(makinenin renkleri fotoğrafta mevcuttur) belirttiğiniz takdirde en erken 3 iş günü içerisinde kaşenizi hazırlayıp adresinize teslim ediyoruz.(Kiev 3 iş günü, diğer şehirler 3 ile 5 iş günü). Özel tasarım kaşeler de yapabiliyoruz.

Ukrayna Tasarım | Ukrayna Reklam| Ukrayna Photoshop | Ukrayna Illustrasyon | Illustrator Ukrayna
Ukrayna'da Kaşe ve Mühür Tasarımları - Ukrayna Şirket Kaşesi

UKRAYNA ŞİRKET İSİMLİ MAİL ADRESİ

Şirketinizi kurup kurumsal kimlik tasarımı öğelerinden olan şirket ismi, logo, kaşe ve antetli kağıttan sonra diğer bir önemli öğe ise mail adresidir. Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı web sitesi: www.elephantarchitecture.com , e-mail adresi ise info@elephantarchitecture.com ‘dur. çalışanların mail adresleri ise soyisim.isim@elephantarchitecture.com olabilir. Bu mail adreslerine sahip olabilmeniz için öncelikle sizlere web sitesi açmalıyız. Ardından da mail adreslerinize sahip olabilir onları biz gmail adresine özel yöntemlerle ekledikten ve cep telefonunuza senkronize ettikten sonra hem cep telefonunuzdan hem de gmail, yahoo, hotmail gibi mail adresleriniz üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Tel: +38 073 537 42 68, +38 07ELEPHANT(Whatsapp – Viber)

UKRAYNACA WEB SİTESİ TASARIMI

Web sitesi kurumsal bir firmanın olmazsa olmaz bir öğesidir. Sizlere profesyonel bir şekilde, SSL Güvenlik sertifikalı(müşterilerinizin ve sizlerin bilgileri korunması için gereklidir), şirket adınız ile biten mail adresli, ingilizce-rusça-ukraynaca dil destekli, istediğiniz tasarımda ve renkte web sitelerini profesonel çalışanlarımız yapmaktadır.

Hazırlayabildiğimiz web site çeşitlerimiz:  Bilgilendirici Web Siteleri, E-Ticaret Web Siteleri, Tasarım içerikli(Fotoğraf-Video vb.) Web Siteleri vb.

ÖNEMLİ: Web sitesini kurarak google’da üst sıraya çıkmayı garanti etmeyen dolandırıcılardan uzak durmanızı ve Google SEO(Search Engine Optimization) başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Sizlerin google’da üst sıralara çıkmanıza yardım etmek için hem hizmet hem de destek veriyoruz.Tel: +38 073 537 42 68, +38 07ELEPHANT(Whatsapp – Viber)

UKRAYNA WEB SİTESİ GOOGLE SEO OPTİMİZASYONU

Google’da üst sıralara çıkabilmeniz için bilmeniz gereken çok fazla kriter bulunmaktadır. Bu kriterler Google tarafından tek tek açıklanır ve gerek görsel(resim,video) gerek de yazılı olarak anlatılır. Google SEO dediğimiz şey ise Google Search Engine Optimization(Google Arama Motoru Optimizasyonu) demektir. Yani sizin web sitenizin arama motorları tarafından nasıl kaydedildiği, okunduğu ve kaçıncı sıraya çıkarılacağıdır. Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansımızın Bilgi İşlem ve Tasarım Bölümümüz sizler için web sitenizin googleda 10 sıralama kriterini hazırladı.

Google’da üst sıraya çıkmak için 100 kriterden 10 tanesi:

 1. Sitenizin ismi site içeriğiniz ile uygun olmayabilir,
 2. Sitenizi yüklediğiniz server(hosting firması) yavaş olabilir,
 3. Siteniz yavaş çalışıyor olabilir(kodlama hataları, hatalı tema yükleme vb.)
 4. Sitenizin link sistemi yanlış kategorilendirilmiştir( yazı yazdığınızda siteismi.com/123412%!2346 gibi bir linkleme sistemi),
 5. Yazı içerisinde h1-h2-h3-h4 vb. etiketlere dikkat edilmeden yazı yazılmıştır
 6. Yazı içi ve site dışı linkler yanlış ve eksik verilmiştir
 7. Site fotoğraflarınızın isimleri, tanım ve açıklama yazıları yazılmamış olabilir
 8. Web sayfalarınızın başlıkları, meta tagları yazılmamış ya da anahtar kelime analizlerine uygun olarak yapılmamıştır,
 9. Yazınız google kriterlerinde istenen yazı formatında ve uzunluğunda yazılmamıştır,
 10. SSL Güvenlik sertifikanız olmadığı için sizi alt sıralara gönderiyor olabilir.

Sizlere 100 kriterden sadece 10 tanesini yazdık. Şirketinizin ya da bireysel blog/websitenizi tasarlatacak olursanız tasarımdan daha da çok sitenin linklemesi ve google sıralaması kaç olabileceği ile ilgilenmenizi tavsiye ediyor ve Bilgilendirme amaçlı, E-Ticaret amaçlı web sitelerinizi Google Kriterlerine Uygun olarak, deneyimli Tasarım ve Google SEO ekibimizle İngilizce-Ukraynaca-Türkçe ve Rusça dillerinde sizler için kuruyoruz.

Profesyonel Web Sitesi kurdurmak için iletişime geçiniz: info@elephantarchitecture.com Tel: +38 073 537 42 68, +38 07ELEPHANT(Whatsapp – Viber)

UKRAYNA REKLAM

Ukrayna’da reklam vermek isterseniz sizlere sunduğumuz afiş-poster-bildiri tasarımı ve dağıtımı hizmetlerimizin yanı sıra hedef kitlenizin doğru analiz yapıldığı Ukrayna internet ve sosyal medya reklamlarına reklam vermek mantıklı olacaktır.(reklamlarınız sadece hedef kitlenize gösterildiği için gereksiz para kayıpları yaşamazsınız) Tel: +38 073 537 42 68, +38 07ELEPHANT(Whatsapp – Viber)

UKRAYNA AFİŞ VE BİLDİRİ DAĞITIMI

Ukrayna Kiev’de kurduğumuz genç ve yetenekli Türkçe ve İngilizce bilen Ukraynalı ekibimizle tasarlanmış bildirilerinizi Kiev’in en merkezi yerlerinde dağıtmaktayız. Ayrıntılı bilgi için lütfen info@elephantarchitecture.com mail adresine mail atınız. Tel: +38 073 537 42 68, +38 07ELEPHANT(Whatsapp – Viber)

UKRAYNA İNTERNET REKLAMLARI

Ukrayna’da sokakta bildiri dağıtıp insanlarla yüz yüze iletişime geçmenin yanı sıra internet siteleri, google, facebook ve instagram‘da reklam vermek sizleri rakiplerinizden daha bilinir yapacaktır. Google, Facebook ve Instagram‘da kaliteli, hedef kitlenize uygun ve geri dönüş oranları yüksek reklamlar vermek için kurulmuş milyonlarca dolarlık sermayesi olan şirketlerin olduğunu hatırlatmak isteriz. Siz de Ukrayna google’da üst sıraya çıkmak için, facebook ve Instagram’da insanlar gezinirken reklamınızı görmelerini istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bütçenize göre reklam planınızı yapabiliriz.Tel: +38 073 537 42 68, +38 07ELEPHANT(Whatsapp – Viber)

UKRAYNA GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

Ukrayna Reklam | Ukrayna Web Sitesi | Ukrayna Kartvizit Tasarımı | Ukrayna Logo Tasarımı
Ukrayna'da google a internet reklamı vermek ve 1. sıraya çıkmak | Ukrayna İnternet Reklamları | Ukrayna Google Adwords

Google Adwords demek Türkçe karşılığı ile Google Reklam Kelimeleri diyebiliriz. Yani müşterilerinizin en çok aradığı kelimelerde Google’da üst sıraya çıkmak diyebiliriz. Google a bir kelime yazdığınızda en üst sırada çıkan web sitelerinin genelde altlarında(sol ya da sağ altta) küçük bir şekilde REKLAM yazısı yer alır. İşte bu firmalar/kişiler sizlerin daha önceki yaptığınız aramalara bakarak sizi seçmiş(Google sizin kullanıcı danvranışınızı-internette neler aradığınıza kadar depolar) ve size web sitelerinin o sayfasını gösteriyorlar. Eğer siz o siteye tıklarsanız, site sahibi belirli bir ücret ödemek zorunda kalacaklar.

Mesela Ukrayna Çiçek kelimesinde Google’da 1. sıraya çıkmak için müşteri tıkladığında 3.00TL verecekseniz çıkabilirsiniz. Ancak Ukrayna Çiçek Gönderimi kelimesinde üst sıraya çıkmak isterseniz(Ukrayna Çiçek kelimesinden daha az aranan ve daha az rakip firma reklamı olan kelime öbeği) 1TL vermeniz yeterlidir.

Buradaki önemli ayrıntılar nelerdir? Neden bu kelime analizi ve reklam verme işlemi için milyon dolarlık şirketler var?

 1. Hedef Kitleniz Kim? Bunu belirlemek için bir süre düşük bütçeli reklamlar vermek bizim işimiz,
 2. Anahtar Kelimelerinizin(Malı ya da bilgiyi satın almaya hazır müşterilerin aradığı kelimeler) optimizasyonu,
 3. Kimler reklamınızı görüyor? Reklamınıza öylesine tıklayan ve size tıkladıkça para kaybettiren insanları filtreliyoruz,
 4. Düşük fiyatlı ama size geri dönüş(satış, siteye giriş) sağlayacak kişileri grupluyor ve seçiyoruz,
 5. Günlük ve Aylık bütçe planı yaparak sizlere fazla para hardatmıyoruz,
 6. İndirimleri ve indirim kuponlarını takip ederek sizlere ek ve ücretsiz reklamlar veriyoruz

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen info@elephantarchitecture.com adresine mail atınız. WhatsApp ya da Viber ile iletişime geçmek için: +38 073 537 42 68, +38 07ELEPHANT(Whatsapp – Viber). Ya da Kiev Merkezde Bulunan Ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Adres: Tarasa Shevchenka Provulok, 13/21V, Ofis:302, 01001, Kiev/UKRAYNA

UKRAYNA FACEBOOK VE INSTAGRAM REKLAMLARI

Ukrayna Facebook Reklamı | Ukrayna Facebook Reklam Verme | Ukrayna Reklam | Ukrayna İnternet Sitesi | Ukrayna Tasarım | Ukrayna Facebook Reklamı
Ukrayna Facebook Reklam Vermek İçin Konsol | Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı

Ukraynalıların Instagram ve Facebook hesaplarında reklamlarınızı göstermek isterseniz: Google Adwords gibi hedef kitlesi belirleme, yaş aralığı seçme, potasiyel müşterilere reklam göstemek, reklamınızla ilgilenmeyecek kitleyi tespit ederek gereksiz para harcamalardan ve geri dönüş alınamayan reklamları vermeme gibi bir takım işlemler yapmanız gerekmektedir. Profesyonel bir destek almadan Facebook ve Instagram reklamlarınız para kaybına yol açacaktırlar. Ayrıntılı bilgi ve Reklam Hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz.

Toplam Süre

Yapılan işe göre değişmektedir

Kimler Hizmet Alabilir

Herkes

Ukrayna'da bulunulması gereken zaman

0(sıfır) iş günü

Ücret

50$-5000$

Sizlere Verebileceğimiz Hizmetler

 • Şirket isminin belirlenmesi ve sicilde kontrolü,
 • Şirket logonuzun tasarlanması,
 • Kartvizit tasarlanması,
 • Afiş-poster-broşür ve bildiri tasarlanması,
 • Ukrayna şirket antetli kağıt tasarlanması,
 • Ukrayna şirket kaşe ve mührünün tasarlanması ve üretilmesi,
 • Ukrayna’da Matbaa ve Basım İşleri
 • Ukrayna şirket ismiyle mail adresi alımı,
 • Bilgilendirme amaçlı web sitesi kurulumu,
 • E-Ticaret web sitesi kurulumu,
 • Web sitesi google seo ptimizasyonu yapılması,
 • Ukrayna’da afiş ve bildiri dağıtılması,
 • Google Adwords google’da üst sıraya çıkma reklamı verilmesi,
 • Facebook ve Instagram Reklamlarının verilmesi.

UKRAYNA BİLGİ VE TASARIM HIRSIZLARI

Ukrayna’da reklam, tasarım ve web sitesi tasarımı ve sosyal medya yönetimi hizmeti alacak müşterilerimizin dolandırıcılardan uzak durmaları gerekmektedir. Ukrayna’da reklam ve afiş tasarımlarının özgün ve tasarım açısından telif hakkının olmadığını şirketimiz garanti eder. Aksi takdirde para cezaları bulunmaktadır.

Sizden para talep edip, sadece tasarımlarınızı yapan ve tasarımların dağıtılması, garantörlüğünün yapılması konularında yetersiz olanlardankaçınmalısınız. Ukrayna Avukatlık ve Yatırım Ajansı olarak tasarım ve reklam sürecinize ek olarak web sitesi tasarımı ve yönetimi, google seo ve rakip analizi, kartvizit ve logo tasarımları, yeminli tercümanlık, ukraynaca web sitesi çevirisi, noter işlemleri, bankacılık işlemleri gibi işlemlerinizde ücretimize dahil olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ukrayna Muhasebe ve Vergi Takibi

Ukrayna’da uzmanlarımızla vergi takibi ve muhasebe süreci takibi yapıyoruz.

Ukrayna Şirket Kurulum ve Yönetimi

Ukrayna’da uzman avukatlarımızla şirket kurulum hizmeti veriyoruz.

Ukrayna Banka İşlemleri ve Takibi

Ukrayna’da kurumsal ve bireysel banka işlemleri hizmeti veriyoruz.

Bu Konudaki Uzmanlarımız

Ukrayna’da kurulacak ya da kurulmuş olan şirketinizin logo, kartvizit, antetli kağıt, web sitesi vb. tasarım ve reklam hizmetlerini bu alandaki uzmanlarla çalışmanızı tavsiye ederiz. Bu konudaki uzmanlarımızla sizlere makul fiyatlarla tasarım hizmeti ve müşteri takibi yapmaktayız.

SİZE DOĞRU BİLGİ VERMEK İÇİN BURADAYIZ

Sitemizdeki bütün yazılarımızın hakları korunmaktadır.

Bu yazının izinsiz kopyalanması ve başka mecralarda yayınlanması durumunda hukuki işlem başlatılacaktır.

Bütün hakları Elephant Architecture and Consulting LTD Şirketi’ne aittir.