Ukrayna Noter Onaylı Doğum Belgesi Çevirisi

Elephant Law Ukrayna Kiev Tercüme Bürosu

Ukrayna noter onaylı çeviri - Ukrayna tercüme Bürosu Elephant

Ukraynaca Türkçe Noter Onaylı Formül A Doğum Belgesi Çevirisi

formul_a_cevirisi_ukraynaca_turkce
Fiyat

150 grivna

Ukrayna'nın Tüm Şehirlerine Kargo

Nova Poshta/Ukrposhta/DHL

Süre

1 saat

Noter Onayı

200 Grivna

Kredi Kartı ile Online Ödeme İmkanı

Visa/MasterCart/Maestro

WHATSAPP: +380735374268

Teklif Almak İçin Formu Doldurunuz

Ukrayna'da Formül A Noter Onaylı Doğum Belgesi Çevirisi Nerede Gerekir?

Üniversite ve Okul Başvurularında

Vatandaşlık Başvurusunda

Oturum iznine başvururken

Vize Başvurusunda

Göçmenlik İznine Başvururken

Devlet Kurumlarında

TÜRKÇE'DEN UKRAYNACA'YA NOTER ONAYLI FORMUL A DOĞUM BELGESİ ÇEVİRİSİ

Bugün Ukraynaca Doğum Belgesi çevirisi Kiev Tercüme Büromuz tarafından sağlanan en popüler hizmetlerden biridir. Bunun en büyük nedeni, diğer ülkelerin Büyükelçiliklerine ve Konsolosluklarına başvururken ve ayrıca bazı vize çeşitlerini almak için Ukraynacaya çevrilmiş bir doğum belgesinin gerekli olmasıdır.

Ancak vize almak, üniversite başvurusu yapmak, süresiz oturum iznine başvurmak veya vatandaşlık başvurusu yapmak için doğum belgesinin Ukraynaca’ya çevirisi kaliteli bir şekilde yapılmasının yanı sıra noter tasdikli olmalıdır. Bu nedenle Türkçe Ukraynaca Doğum Belgesi Noter onaylı çevirisini Ukrayna Çeviri Büromuz bünyesinde çalışan uzmanlara rahatça verebilir aynı gün, hızlı, ucuz ve kaliteli noter onaylı çeviri alabilirsiniz.

UKRAYNA FORMÜL A DOĞUM BELGESİ EVRAĞI NOTER ONAYI

Yurt dışına göç etme, geçici ikamet izni, süresiz oturma izni, üniversiteye başvurusu için Türkçeden Ukraynacaya Doğum Belgesinin çevirisi gerekmektedir. Göç idaresi, üniversite ve diğer devlet kurumları sizden Ukrayna dilinde noter onaylı belge paketi sunmanızı isteyecektir. Ayrıca çocuğunuz Ukrayna dışında doğmuşsa Kiev’de okul, anaokulu başvurusunda Çocuk Doğum Belgesinin Ukrayna’ya çevrilmesi istenmektedir. Ukraynaca Türkçe Tercüme Büromuz 1 saat içerisinde aynı gün Doğum Belgenizi Ukraynaca’ya çevirecektir. Ayrıca Doğum Belgesi Çevirisi Diplomalı yeminli Türkçe Ukraynaca Tercümanlarımız tarafından noterde onaylanmaktadır.