Ukrayna Noter Onaylı Sağlık Raporu Çevirisi

Ukrayna'da Elephant Noter Onaylı Belge Çeviri Bürosu

Ukraynaca Türkçe Noter Onaylı Sağlık Raporu Çevirisi

Sağlık Raporu Çevirisi
Fiyat

150 grivna

Ukrayna'nın Tüm Şehirlerine Kargo

Nova Poshta/Ukrposhta/DHL

Süre

1 gün

Noter Onayı

200 Grivna

Kredi Kartı ile Online Ödeme İmkanı

Visa/MasterCart/Maestro

WHATSAPP: +380735374268

Teklif Almak İçin Formu Doldurunuz

Ukrayna'da Sağlık Raporu Noter Onaylı Çevirisi Nerede Gerekir?

Üniversite ve Okul Başvurularında

Gönüllü projelere katılırken

İş başvurularında

TÜRKÇE'DEN UKRAYNACA'YA NOTER ONAYLI SAĞLIK RAPORU TERCÜMESİ

Ukrayna’ya gelen yabancı vatandaşların Ukraynaca noter onaylı Sağlık Raporu çevirisine ihtiyacı olabilir. Örneğin, Ukrayna’da üniversiteye başlamak için istenilen belgeler arasında Türkiye’de verilmiş tıbbi sertifika gerekmektedir. Bazı Ukraynalı şirketler de işe alırken Ukraynaca sağlık raporun noter onaylı çevirisini istiyorlar.

Tüm Ukraynaca Türkçe çeviriler düzenli olarak tıbbi konularda çalışan personel Ukraynalı tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Uzmanlarımız modern bilimsel terminolojide akıcı ve ileri seviyede Türkçe diline sahiptirler. Kiev Tercüme Büromuz Ukraynalı ve yabancı uzman doktorlarla işbirliği yapıyor. Profesyonel ekibimiz Türkçe Ukraynaca Tıp alanındaki en önemli konularda danışıyor, düzenli olarak eğitim alıyor ve deneyim kazanıyorlar.

UKRAYNA SAĞLIK RAPORU NOTER ONAYLI ÇEVİRİSİ

Ukraynalı Çeviri Büromuz daki tıbbi metinlerin çevirisi birkaç aşamada gerçekleştirilir: belgenin analizi, bu konuda uzman doktorlara danışılarak terimlerin açıklanması, çeviri, düzenleme. Sağlık raporu çevirisi ve noter onayı Tercüme Büromuz tarafından 1 günde yapılır.

Ukraynaca Türkçe Tercüme Bürosu olarak sağlık raporu gibi tıbbi ve diğer belgeleri Kiev, Harkov, Lviv, Odessa, Vinnitsya, Zaporija, Dnipro, Ujhorod, Jıtomir gibi birçok Ukrayna şehrine ve dünyanın her yerine kargo ile gönderiyoruz.