Ukrayna’da Türkçe Sekreterlik Hizmetleri

Ukrayna'da Türkçe-Ukraynaca Konuşan Sekreter Hizmeti

UKRAYNALI TÜRKÇE KONUŞAN SEKRETER HİZMETİ

UKRAYNA'DA YENİ FAALİYETE GEÇEN BİR ŞİRKETSENİZ

SADECE TELEFON VE MAİL CEVAP HİZMETİNE İHTİYACINIZ VARSA

UKRAYNACA-RUSÇA BİLEN PERSONEL İHTİYACINIZ VARSA

Ukrayna'da Evrak Takip Ofisi

Neden Sekreterlik Hizmeti Almalısınız?

Şirketinizin ilk zamanlarında tam zamanlı personel işe almaktan daha ekonomiktir

Mektup, belge ve kargolarınızı teslim alıyor, tarayıp size iletiyor ve dosyalıyoruz

Akıcı Türkçe konuşan, ticaret diline hakim Ukraynalı çalışanlarımızla zaman kazanırsınız

Sizin adınıza telefonlarınızı yanıtlıyoruz

Türkçe haftalık/aylık rapor hizmeti

Diğer Paketlerimiz için Tıklayınız

Formu Doldurun Sizi Arayalım

OFİS ADRESİ KİRALAMA

OFİS ADRESİ KİRALAMA

Ukrayna’da sadece ofis adresine ihtiyacınız varsa Sanal Ofis imkanı

SEKRETERLİK HİZMETLERİ

UKRAYNA SEKRETERLİ OFİS

Ukrayna’da masa kiralamak ya da sekretlerlik hizmetleri almak isterseniz tıklayınız.

ŞİRKET TEMSİLİ VE YÖNETİMİ

ŞİRKETİNİZİ TEMSİL ETME

Ukrayna’daki görüşmelerinizi biz gerçekleştirelim, alıcılarınızı ve misafirlerinizi ağırlayalım.

UKRAYNA'DA SEKRETER ARIYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ

Ukrayna’da yeni bir girişim ya da var olan şirketinizin bir temsilciliğini açtınız. İşiniz gelir elde edene ya da belirli bir noktaya gelene kadar Ukrayna’da ofis kiralamak gibi personel ya da asistan almak da anlamsız olabilir. Bu noktada Ukraynalı ve Türk personelimiz ile sizlere Kiev’de Ukraynalı asistanlarımız ile  Ukraynaca ve Türkçe sekreterlik hizmeti vermekteyiz. Telefonlarınızı yanıtlıyor, size raporlar sunuyoruz. Kargolarınızı ve mektuplarınızı sizin yerinize teslim alıyor ve sizin adınıza görüşmeler gerçekleştirebiliyoruz.

UKRAYNA'DA İLK VE TEK TÜRKÇE ASİSTAN VE SEKRETERLİK HİZMETİ

Ukrayna’da sekreterlik hizmetleri veren ilk ve tek Türk firma olmanın haklı gururu içerisindeyiz. Ukrayna’da Türk şirketlerinin çoğalması, kazanç elde etmesi ve giderlerini minimuma düşürerek karlılık oranını maksimum düzeye çıkarabilmesi bizim öncelikli hedefimizdir. Bundan sonra Ukrayna dilini bilmemek Türk yatırımcılara engel olmayacak ve Elephant Ukrayna Türkçe Sekreterlik Hizmetleri olarak sizlere Ukraynaca-Türkçe sekreterlik hizmetleri vermeye devam ederek Türk iş insanlarına yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Ukrayna'da Türkçe Konuşan Ukraynalı Sekreter ve Ukraynalı Asistan Ücretleri

Ukrayna’da sekreter ücretleri Kiev bölgesinde8.000 grivna ile 15.000 grivna arasında değişmektedir. Yabancılar tarafından yanlış algılanan bir durum vardır. Ukrayna’da 2019 yılı asgari ücreti 4173 grivnadır. Ancak özellikle büyük şehirler başta olmak üzere neredeyse hiçbir Ukraynalı asgari ücret ile çalışmamaktadır.  Bu durumun sağlamasını Ukrayna’da hangi bölgede personel arıyorsanız o bölgede merkeze 10-20 km uzaktaki evlerin(çalışanların yoğun olarak yaşadıkları yerler) kira bedellerine bakarak yapabilirsiniz.

Ukrayna Kiev’de Türkçe bilen Ukraynalı Sekreter ücretlerine ise tercüman ücretlerine bakarak bir çıkarım yapmanız doğru olacaktır. Yaklaşık aylık dile hakimiyete göre ortalama 12.000 – 25.000 grivna arasında aylık ücreti olacaktır.

Ukrayna’da yeni bir girişim ya da şirketiniz varsa yukarıdaki masrafları yapmanıza gerek olmadan ilk etapta dışarıdan Kiev sekreterlik hizmeti alarak(outsource) masraflarınızı düşürebilirsiniz.

Ukrayna'da Çağrı Yanıtlama Hizmeti

Sekreterlik hizmeti içeriğimiz dışında tam ya da yarı zamanlı çağrı cevaplama hizmeti, müşteri ağırlama ya da katalog gösterimi gibi ekstra hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Size özel bir teklif sunabiliriz. Bunun için dilerseniz bu sayfadaki formu doldurarak dilerseniz de direk olarak telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, Kiev’de yer alan ofisimize gelerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.