Ukrayna Noter Onaylı Pasaport Çevirisi

Kiev'de pasaport tercümesi

Ukrayna'da Noter Onaylı Pasaport Tercümesi

Ukrayna'da Elephant Tercüme Bürosuanında çeviri
Fiyat

150 grivna

Ukrayna'nın Tüm Şehirlerine Kargo

Nova Poshta/Ukrposhta/DHL

Süre

1 saat

Noter Onayı

200 Grivna

Kredi Kartı ile Online Ödeme İmkanı

Visa/MasterCart/Maestro

WHATSAPP: +380735374268

Teklif Almak İçin Formu Doldurunuz

Ukrayna'da Noter Onaylı Pasaport Çevirisi Nerede Gerekir?

Ukrayna’da şirket kurarken

Ukrayna’da ev alırken

Devlet kurumlarında başvurularda

Oturum iznine başvururken

Evlilik başvurusu sırasında

Çalışma izni alırken

Vergi kimlik numarası alırken

Noterde işlem yaparken

Devlet dairelerinde

TÜRKÇE'DEN UKRAYNACAYA PASAPORT ÇEVİRİSİ

Pasaport, sahibinin kimliğini, vatandaşlığını onaylayan, önemli bilgileri içeren ve herhangi bir zamanda yurtdışında ihtiyaç duyulabilecek en önemli belgedir. Türk pasaportunun Ukraynaca tercümesi Ukrayna’da çeşitli durumlarda gerekli olabilir.

Pasaportun özellikle önemli bir belge olduğu göz önüne alındığında, çevirisine son derece ciddiyetle yaklaşılması gerekmektedir ve bu görev profesyonel diplomalı yeminli Türkçe Ukraynaca tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Pasaport Ukraynaca Çevirisinde bir harf bile yanlış olursa ileride ciddi zorluklar doğurabilir. Özellikle Türkçe Pasaportlar bazı farklı harfler taşıdığı için en çok rastlanan hatalardan biri isim-soyisim yanlış çevirisidir. Buna dikkat ederek Profesyonel Çeviri Bürosu ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm Tercümanlarımız Filoloji bölümünden mezun Türkçe Ukraynaca diplomalı uzmanlardır. Profesyonel çeviri ekibimiz Pasaport veya herhangi bir belgenizi mümkün olan en kısa sürede ve ucuz fiyatla Türkçeden Ukraynacaya ve Ukraynaca’dan Türkçe’ye çevirecekler.

NOTER ONAYLI UKRAYNACA PASAPORT ÇEVİRİSİ

Yabancıların resmi işlemlerini Ukrayna’da yapabilmesi için birçok Ukrayna Devlet Kurumu Ukraynaca pasaport çevirisi talep edilmektedir. Ayrıca Türk pasaportunun Ukrayna’da geçerli olması için pasaportun çevrilmesi yetmemektedir. Noter Onaylı Ukraynaca Çeviri olmalıdır ve kesinlikle noter onaylamalıdır. 

Pasaportunuzun noter onaylı çevirisi sadece Ukrayna diplomalı yeminli tercümanlar tarafından yaptırılabilir. Noter onaylı Ukraynaca pasaport birçok yerde isteniyor. Örneğin, Ukrayna’da vergi numarası almak, oturma iznine başvurmak, şirket açmak, ev almak, noterde işlem yapmak için Türk Pasaportun Ukraynaca noter onaylı çevirisi gerekmektedir. Kiev, Lviv, Odessa, Harkov, Dnipro, Rovno, Zaporija, Zhıtomır’de Türkçe pasaport noter onaylı Ukraynaca tercümesine ihtiyacınız varsa Elephant Translation Kiev Çeviri Bürosu olarak en kısa sürede pasaport, evlilik belgesi, doğum belgesi, diploma, transkript gibi belgeleri çeviriyoruz.

TÜRK PASAPORTUNUN UKRAYNACA TERCÜMESİ UKRAYNA'DA AŞAĞIDAKİ DURUMLARDA GEREKLİ OLABİLİR:

  1. Ukrayna oturum izni. En yaygın sebeplerden birisidir – Göç idaresinden Ukrayna oturum izni almak için başvururken Noter Onaylı Pasaportun Ukraynaca Çevirisi gerekmektedir. Göçmenlik kurumunda Türkçe Ukraynaca Tercümanın imzasının noter tarafından onaylanmasını içeren Pasaportun Ukraynacaya çevrilmesini talep ediyorlar.
  2. Ukrayna’da evlilik. Ukraynalı bayanla Ukrayna’da evlenmek istiyorum diyorsanız Evlendirme dairesine başvuruda bulunmalısınız. Ukrayna evlendirme dairesi diğer belgelerin yanında yabancılardan Ukraynaca Pasaport Çevirisi talep etmektedir. Bu tercüme Ukrayna’da Diplomalı Yeminli Türkçe Ukraynaca Çevirmen tarafından yapılmalıdır. Burada dikkatli olmanız gereken nokta ise Ukraynaca Pasaport çevirisi noter onaylı olmalıdır.
  3. Vergi kimlik numarası. Bir yabancının Vergi dairesinden Vergi kimlik numarası alması için Noter onaylı pasaport çevirisi gerekmektedir.
  4. Noter işlemleri. Ukraynalı noterde sözleşme, vekaletname, anlaşma gibi resmi işlemler yaparken (düzenlenmesinde) Türk vatandaşının Türkçeden Ukraynacaya Pasaport Çevirisi gereklidir. Ukrayna’daki hiçbir noter yabancı bir vatandaşla Noter onaylı pasaport çevirisi olmadan resmi işlem yapmaz.